Відбулась виїзна нарад щодо ремонту дороги Казанка – залізнична станція Казанка

Дата: 22.10.2020 11:46

Щойно відбулась виїзна нарада щодо ремонту відрізка дороги обласного значення Казанка – залізнична станція Казанка, що проходить по вул. Миру, в якій взяли участь представники замовника Управління інфраструктури Миколаївської області, підрядна організація ТОВ «Софія-граніт» та заступник селищного голови Леонід Новицький. Основна мета зустрічі - координація зусиль різних служб щодо забезпечення в оптимальні терміни якісного ремонту цього важливого відрізку дороги, остаточні узгодження проектів по виконанню будівельних робіт. Станом на сьогодні обидві фірми активно включились у виконання підготовчого етапу ремонтних робіт.

Зазначимо, що ремонтні роботи будуть проводитись за кошти державного бюджету. Виконання робіт розпочнеться найближчим часом.

Про подальші роботи будемо вас інформувати і надалі.