Казанківська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 20.10.2020 11:48
Кількість переглядів: 575

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

1. Планована діяльність

Планована діяльність ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України
№ 93» передбачає продовження робіт з видобування корисних копалин (промислова розробка родовища) згідно до спеціального дозволу на користування надрами  від 28.12.2007 № 4657.

Родовище – Новоданилівське, Кар’єр-№ 1, Кар’єр-№ 2.

Вид корисної копалини – граніт та граніт порушений вивітрюванням, придатний для виробництва блоків товарних, природного облицювального каменю, архітектурно-будівельних виробів, щебню будівельного, каменю бутового та відсіву.

2. Суб’єкт господарювання

ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України № 93», код ЄДРПОУ – 08680543; юридична адреса: 56022, Миколаївська область, Казанківський р-н, селище Новоданилівка. тел.  (05164) 91862.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА, 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16; тел./факс  (051246-04-27, е-mail: ecolog@mk.gov.ua.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Продовження робіт згідно  спеціального дозволу на користування надрами, що видається Державною службою геології та надр України. Згідно до постанови КМУ від 30.05.2011 № 615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами».

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення  та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться

Дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено;  «Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України (Постанова КМУ
від 14.09.2020 № 824) з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (
COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді)»

 

Громадські слухання (другі) відбудуться: -

 

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОЖА, 54029,
м. Миколаїв, пр. Центральний
, 16; тел./факс  (051246-04-27, е-mail: ecolog@mk.gov.ua. Для оформлення інформаційного запиту/

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА, 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16; тел./факс  (0512)  46-04-27, е-mail: ecolog@mk.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

         1. Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 184 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

У робочий час з 15 жовтня 2020 року протягом усього періоду громадського обговорення звіту:

1. ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України № 93», Миколаївська область, Казанківський р-н, селище Новоданилівка. тел.  (05164) 91862.

2. Казанківська селищна рада, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Миру, 228, тел./факс (05164) 91302.

ОРИГІНАЛ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь