Миколаївська область, Баштанський район

Вдала гра на Чемпіонаті Миколаївської області з футболу

Дата: 07.10.2020 11:13
Кількість переглядів: 351

В неділю, 4 жовтня, футболісти Казанківської ДЮСШ провели черговий матч Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо – юнацьких спортивних закладів з командою «Агролідер » Широківської об’єднаної територіальної громади в с. Червона Долина.

Гра проходила з високою технічною, фізичною підготовкою та у відмінній емоційній атмосфері. Перший тайм гри наші футболісти з впевненою перемогою закінчили з рахунком 1:0, відкрив рахунок Максим Бондар. В другому таймі лідер на деякий час змінився, але потім наші вихованці мобілізували всі свої сили та зрівняли рахунок - 2:2. Другий гол у ворота суперників провів Вадим Назаров.

Перший виїзд команди на чолі з молодим тренером Артемом Степановим став вдалим, тож, хай вам щастить і надалі.

Дякуємо організаторів поїздки, що надали можливість брати участь в змаганнях.