Турбота про старше покоління

Дата: 05.10.2020 13:55

Казанківська селищна рада постійно опікується громадянами похилого віку. І вже стало доброю традицією щороку до дня ветерана відвідувати стареньких, вітати їх, бажати міцного здоров’я, спокою, довгих років життя та вручати продуктові набори, що є непоганою підтримкою у наш скрутний і не простий час. Кошти на придбання продуктових наборів для мало захищених верств населення передбачено в комплексній програмі соціального захисту населення «Турбота». Працівники селищної ради, територіального центру разом з головою районної організації ветеранів М. Ризук, а по селах громади в.о. старости, вручать 354 продуктових наборів людям віком понад 80 років. Старенькі щиро вдячні за увагу і турботу, що їх не забувають, пам’ятають і приділяють їм належну увагу. Адже вони всім своїм багаторічним трудовим життям заслужили цю увагу і підтримку.