Залучаємо молодь до активного громадського життя

Дата: 05.10.2020 09:20

3 жовтня у приміщенні Центру надання адміністративних послуг стартував проєкт "Музичний квартирник в ЦНАП", який реалізується за рахунок гранту українсько-німецької платформи Київський Діалог, що вибороли Діана Онищенко та Людмила Тимощук. Проєкт націлений на залучення молоді до активного громадського життя, також в рамках проєкту будуть проведені навчальні та розважальні заходи з нашими молодіжними активістами. В онлайн режимі всіх привітала керівниця Миколаївського осередку Київського Діалогу Дарія Фрич-Алчіна. Людмила Тимощук розповіла про проекти та гранти, які реалізуються в громаді, а також провела невеличку екскурсію, а саме ознайомила з роботою центру, оглянули приміщення, де працюють спеціалісти. Наш запрошений гість Максим Пархоменко, молодіжний лідер та один із засновників молодіжного простору "Всі.Свої" в м.Сміла Черкаської області, поділився з нами про секрети створення молодіжного простору та про те, як втілити свої ідеї у реальність.

Діана Онищенко організувала музичну частину, чим і завершили квартирник.