У село Троїцько-Сафонове зайшла потужна дорожня техніка

Дата: 05.10.2020 08:08

Щоб не втрачати погожі осінні дні, дорожники вирішили працювати навіть вночі. Тож сьогодні увечері, 3 жовтня, близько о 19 годині, дорожня техніка ТОВ «Софія-граніт», яка до цього працювала на вулиці Центральна у смт Казанка, зайшла до села Троїцько-Сафонове. У нічний час при світлі прожекторів та фар у ці хвилини, коли ви читаєте цей текст, дорожники фрезою знімають верхній шар старого асфальтного покриття по провулку, який веде від вулиці Центральна до будівлі місцевої школи.

Основні ж ремонтні роботи на цьому соціально важливому об’єкті продовжуватимуться завтра вдень.

Заради справедливості треба зазначити, що завдяки неодноразовим наполегливим звертанням Казанківського селищного голови Олексія Асмолова до обласної влади, вдалось добитись виділення коштів і розпочати ремонт дорожнього покриття провулка, що веде до навчального закладу.

Про хід виконання дорожніх робіт, шановні читачі, ми вам повідомлятимемо і надалі.