Не продавайте дітям енергетики!

Дата: 30.09.2020 11:09

Є випадки, коли в окремих магазинах на території нашої громади неповнолітнім продають так звані енергетики. Це дуже шкідливо для здоров’я. Лікарі з цього приводу розповідають, що енергетичні напої, призначені начебто бадьорити (як помилково вважає молодь, переважно підлітки), насправді не додають енергії, а висмоктують її з людини, використовуючи внутрішній резерв організму і заганяючи його в енергетичну пастку. В Україні вже кілька років намагаються обмежити доступ неповнолітніх до шкідливих енергетиків. Наприклад, у Франції, Данії та Норвегії такі напої вже повністю заборонені у продажу. Систематичне вживання таких напоїв може викликати залежність. Після енерготоніків у дітей та підлітків може розвинутись раннє недоумство, виснажується печінка, у підшлунковій залозі можуть з’являтися ракові клітини.

Тож звертаємось до власників магазинів, не робіть цього, не продавайте неповнолітнім цей небезпечний напій, не завдавайте шкоди здоров’ю дітей!