Бібліотека – джерело споконвічної мудрості та знань

Дата: 30.09.2020 08:25

Казанківська публічна бібліотека та її філії, шкільні бібліотеки виконують свою основну місію – задоволення інформаційних, загальнокультурних, дозвільних потреб жителів нашої об’єднаної територіальної громади. Вони вкрай важливі для розвитку інформаційної та мовної культури нашого суспільства, патріотичного виховання, а також сприяють розбудові читаючої та мислячої нації. Це один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських знань.

Наші бібліотекарі займаються важливою просвітницькою справою, це люди професійні, самовіддані, ініціативні, вони є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення. У Всеукраїнський День бібліотек, вітаємо всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого людського досвіду і знань.

Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов