Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 28.09.2020 13:15

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області оголошує конкурс на посаду директора Новоданилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

1. Місце знаходження закладу освіти: 56022 с. Новоданилівка,

вул. Шкільна,4 Казанківського району Миколаївської області.

2.Найменування посади та умови оплати праці:

директор закладу загальної середньої освіти; посадовий оклад встановлюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005  № 557. Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з трудовим договором відповідно до чинного законодавства.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

керівником  закладу освіти може  бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має  вищу  освіту ступеня  не нижче  магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років,  організаторські  здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню  професійних  обов’язків.

4. Перелік документів, які подаються для участі в конкурсному відборі:

-заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копія паспорта громадянина України;

-копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-довідка про відсутність судимості;

-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного  огляду;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа).

Документи приймаються з 29 вересня 2020 року по 29 жовтня 2020 року з 8.00 до 17.00 (у п’ятницю – до 16.00) у відділі освіти, молоді та спорту за адресою: вул. Миру, 194 смт Казанка Казанківський район Миколаївська область.

З порядком проведення конкурсу, переліком питань для тестування можна ознайомитися на сайті Казанківської громади в розділі «Відділ освіти, молоді та спорту».

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка приймає документи та надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Янова Ніна Тимофіївна  0689975361

e-mail: ninajanova2018@gmail.com