Шановні працівники дошкільної освіти!

Дата: 25.09.2020 14:37

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Висловлюю вам сердечну вдячність за вашу невтомну працю, за мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої об’єднаної територіальної громади. Адже у вас складне і вкрай важливе завдання – виховання наших дітей. Завдяки вам юні вихованці пізнають навколишній світ, вчаться любити і берегти Батьківщину.

Бажаю вам, дорогі вихователі і всі дошкільні працівники нашої громади, міцного здоров’я, родинного благополуччя, нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай щирі посмішки ваших вихованців зігрівають ваші серця і дарують вам невичерпну енергію у вашій роботі.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов