Відбувся Інтернет-міст із Закарпаттям

Дата: 24.09.2020 14:29

23 вересня Публічна бібліотека Казанківської селищної ради взяла участь в Інтернет-мості "Шлях по зорях поета Закарпаття та Миколаївщини", що відбувся в рамках обласного проєкту "Шануймо поета: Дмитро Кремінь у пам'яті миколаївців". Інтернет-міст з'єднав в одному заході учасників із Закарпатської обласної бібліотеки для дітей і юнацтва, Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва та нашої бібліотеки. Незважаючи на відстань, що нас розділяла, захід вийшов надзвичайно теплим і цікавим для всіх його учасників. Від Закарпаття в ньому брали участь Іван Дмитрович Кремінь, брат поета, Наталія Йосипівна Ребрик, проректор Закарпатської академії мистецтв, Михайло Васильович Сирохман, український художник, мистецтвознавець. Своїми спогадами про Дмитра Креміня поділились Віра Іванівна Марущак, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України, Юрій Миколайович Демченко, колишній редактор молодіжної газети "Ленінське плем'я", головний редактор газети "Центральний ринок", Тетяна Дмитрівна Свірська, поетеса, членкиня Національної спілки письменників України. Казанку на цій зустрічі представляли учні і колеги Дмитра Дмитровича Тетяна Іванівна Маслова, Людмила Миколаївна Ткаченко, Юрій Юрійович Хіль, а також директор районного народного історичного музею Наталія Дмитрівна Маслова.