У центрі Казанки – «World Cleanup Day»

Дата: 19.09.2020 12:54

Сьогодні, 19 вересня, сонячного і теплого осіннього дня, наші земляки-казанківці долучились до міжнародної соціально-екологічної акції Всесвітній день прибирання, яка англійською звучить як «World Cleanup Day». Небайдужі громадяни, а це учасники АТО, співробітники музею, волонтери, представники громадськості активно взялись наводити належний порядок біля двоповерхової адмінбудівлі, де раніше знаходилось управління сільського господарства. Учасники акції облагороджували ялинкову алею, обрізали гілки, вивозили сміття, ремонтували поріг на центральному вході. Варто підкреслити, що необхідні для ремонту матеріали були надані селищною радою. Окрім того, одна з кімнат у цьому приміщенні, за підтримки селищного голови Олексія Асмолова, була виділена для громадської приймальні районної організації ветеранів АТО/ООС, де також завершуються ремонтні роботи.

Таку добру ініціативу небайдужих казанківців по наведенню у селищі належного санітарного стану ватро всім нам підтримувати і надалі.