Сучасний простір для читання в с. Лагодівка

Дата: 18.09.2020 15:17

На території с. Лагодівка функціонують пункт здоров‘я, сільський клуб, поштове відділення, три магазини, а також бібліотека-філія, яка зараз знаходиться в адмінбудівлі колишньої сільської ради, де нещодавно закінчено ремонтні роботи. Як говорить бібліотекар філії Любов Василівна Урус, тепер працювати в новому приміщенні одне задоволення. Для читачів створено сучасний простір для читання, а головне – взимку буде тепло і затишно. Для бібліотеки виділено дві кімнати, де зберігаються майже 7000 книг. Тож зараз працювати зручно і комфортно не тільки працівникам, а й відвідувачам. Гарна будівля, прилегла територія теж красиво обладнана: зручний пандус для людей з особливими потребами, красивий ганок, впорядковані квітники.