Талановита родина – це справжня перлина!

Дата: 17.09.2020 08:46

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи 16 вересня відкрив виставку художніх виробів творчих родин Миколаївщини «Єдина родина 2020». У цьому творчому проекті взяли участь 20 родин з усіх куточків області, де було представлено 250 художніх виробів, а це барвисті писані панно, керамічні вироби, вишиті рушники та картини, українські писанки. Очі розбігались від такого розмаїття та майстерності робіт. Нашу громаду представила талановита родина Альони Болотських. Їх власноруч виготовлені декоративні вироби вразили своєю фантазією і досконалістю.

Заслужена артистка України Наталія Баштова привітала усіх учасників проекту, а музичне привітання від «народного» вокального ансамблю «Хорошее настроение» Миколаївського районного будинку культури додало чудового настрою.