Яскраві костюми для артистів з Михайлівки

Дата: 15.09.2020 15:01

За депутатські кошти депутата Миколаївської обласної ради Олени Малиновської, яка представляє в області наш район, на суму 20 тисяч гривень, придбано сценічні костюми для учасників художньої самодіяльності Михайлівського сільського будинку культури. А це 10 комплектів жіночих сценічних костюмів, оздоблених українською вишивкою, а також дитячі сукні, дитячі та дорослі комплекти сорочок-вишиванок та козацьких шароварів, окрім того – два костюми для аніматорів із мультфільму «Смішарики» Крош і Нюша.

Тож учасники художньої самодіяльності Михайлівського сільського будинку культури щиро вдячні депутату Олені Малиновській за реальну допомогу і підтримку місцевих аматорів сцени.

Це є реальним прикладом тісної співпраці депутата Миколаївської обласної ради і Казанківського селищного голови Олексія Асмолова, спрямованої на розвиток культури та народної творчості нашої об’єднаної територіальної громади.