Відбулось чергове засідання виконкому Казанківської селищної ради

Дата: 14.09.2020 14:30

Сьогодні, 14 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Казанківської селищної ради. Члени виконкому розглянули 26 питань порядку денного, що стосуються життєдіяльності нашої громади. Зокрема, погодження проектів рішень ради про внесення змін до бюджету Казанківської селищної ради на 2020 рік, затвердження Програми «Громадське здоров’я Казанківської територіальної громади на період до 2022 року», внесення змін та доповнень до Комплексної програми « Турбота» на 2019-2020 роки», зміни та доповнення до переліку адміністративних послуг, про надання згоди на прийняття нерухомого майна, яке знаходиться на території селищної ради, затвердження акту про визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердження переліку видів громадських робіт. Також погодили проект рішення щодо забезпечення безкоштовним харчуванням здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти у I-му півріччі навчального року, та щодо встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для мешканців громади. А також затвердили відповідні висновки опікунської ради.