Участь і перемога у обласному огляді «Родинні суперечки»

Дата: 14.09.2020 13:30

12 вересня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбувся обласний огляд сімейної творчості «Родинні суперечки», який представляли родини з села Михайлівка Валентина Гаращук, Олена Петренко, Олена Везнюк, Вікторія Дранчковська. Варто зазначити, що у конкурсі прийняли участь 16 будинків культури, а особливо приємно те, що наша громада виявилась найкращою та отримали найвищу нагороду – 1 місце!

Дівчата розпочали свою презентацію з виконання гімна свого села «Мала Батьківщина», автором якого є місцева жителька, яка пропрацювала більше 30 років в сільському будинку культури Надія Дмитренко. Потім продемонстрували театралізовану гумористичну суперечку, далі співали акапельно пісню Назарія Яремчука «Родина». Ну а потім презентували смачні українські страви – вареники з картоплею та капустою, домашню м’ясну ковбаску і апетитні плачинди з кабаком. Талановиті михайлівські жіночки представили нашу Казанківську громаду на вищому рівні. Бажаємо і надалі творчих успіхів та подальших перемог. Так тримати!