У Казанці встановили нову автобусну зупинку

Дата: 10.09.2020 08:52

Для того, щоб жителі і гості селища мали змогу більш безпечно, зручно і комфортно користуватися громадським транспортом, селищна рада оновлює та встановлює автобусні зупинки. Минулого місяця по центральній вулиці нашого селища робітники КП «ДоброБуд» оновили три зупинки. А зараз по вулиці Миру вже встановили нову каркасну автобусну зупинку, яку виготовили комунальники для потреб громади. Раніше на цьому місці стояв пошкоджений павільйон, який не виконував своїх основних функцій та підлягав реконструкції, тому було прийнято рішення встановити нову сучасну зупинку громадського транспорту. Як бачите вийшло гарно, конструкція добре вписалась в інтер’єр населеного пункту. А головне – це зручність, затишок та безпека для жителів нашої громади.