На спартакіаді виступили успішно!

Дата: 08.09.2020 08:31

Збірна команда Казанківської громади взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яка відбулась 4 – 6 вересня в с. Чорноморка Очаківського району.

Дуже приємно повідомити, що наша збірна команда виявилась однією з кращих в області. Вітаємо переможців Василя Слободанюка, який посів 3 місце у такому динамічному виді спорту, як настільний теніс, а у інтелектуальному виді спорту - шашки, чесно вибороли 2 місце Ірина Хімій і Валентин Хандріга. Успішно грали у складі команд з волейболу і міні-футболу Сергій Татаринцев і депутат селищної ради Сергій Дяченко.