Всі шляхи ведуть у ЦНАП

Дата: 07.09.2020 11:04

Шановні мешканці нашої громади! З лютого місяця працює новий Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться по вулиці Миру в центрі смт Казанка (приміщення колишньої аптеки № 38). Але громадяни за старою звичкою продовжують приходити до адмінбудівлі селищної ради. Цього робити вже не треба. Тому що, шановні мешканці громади, на вас чекає сучасний, модернізований центр, де привітні, кваліфіковані, чуйні та уважні працівники нададуть вам увесь необхідний спектр адмінпослуг. Новий Центр облаштовано комфортною зоною очікування і зал прийому громадян, оснащений сучасними меблями та оргтехнікою, облаштований для потреб людей з інвалідністю, а для найменших відвідувачів встановлено дитячий ігровий куточок. У розпорядженні дітей є розмальовки, кольорові олівці, книжечки.

Отже ЦНАП це місце, де людина почуває себе зручно і комфортно. Завдяки новому Центру якісні адміністративні послуги стали значно доступнішими для мешканців нашої Казанківської громади.