Увага: пішохідний перехід!

Дата: 07.09.2020 08:03

Розпочався новий навчальний рік, діти пішли до школи та до дитячого садочка. Тож для більш зручного і безпечного переходу дорослих та дітей біля загальноосвітніх шкіл селища № 1, 2, 4 та біля дитячого садка «Теремок», де спостерігається активний і інтенсивний рух автотранспорту, нанесено розмітку «пішохідний перехід». Варто звернути увагу водіїв, що згідно з правилами дорожнього руху, в цих місцях вони мають пропускати пішоходів. А також біля цих навчальних закладів встановлено відповідні знаки, які попереджають водіїв про можливу появу дітей. В подальшому пішохідні переходи будуть позначені і в інших визначених місцях.