Привітали з професійним святом нотаріусів

Дата: 02.09.2020 11:50

Сьогодні в державі відзначається професійне свято - День нотаріату. Це - основа економічної та соціальної політики держави, нотаріат покликаний підтримувати юридичний мир і запобігати правовим конфліктам. У такій важливі справі роль представників цього фаху не переоцінити.
Нотаріус був, є і залишатиметься природним захисником прав людини, оскільки надає незалежну й неупереджену правову допомогу на засадах рівності, законності і справедливості.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток нотаріальної служби на території Казанківської селищної ради та з нагоди професійного свята Дня нотаріату Олексій Асмолов вручив подяки приватним нотаріусам Казанківського нотаріального округу Рожко Олені Олексіївні та Корж Марині Василівні. Побажав міцного здоров’я, родинного благополуччя, життєвої наснаги та натхнення на кожен день, і щоб їхні зусилля були винагороджені повагою та високим рівнем довіри жителів нашої об’єднаної територіальної громади.