З наших земляків братів Каніних варто брати приклад

Дата: 28.08.2020 13:34

Вже не один рік в нашій громаді працює «Університет третього віку» територіального центру соціального обслуговування Казанківської селищної ради, в якому займаються, цікаво і корисно проводять свої дозвілля наші пенсіонери. Останнім часом серед слухачів особливою популярністю користується лікувальна гімнастика, заняття фізичною культурою.

Днями сталась дуже приємна і хвилююча подія, адже наші молоді земляки Микола Канін і Дмитро Канін, які мешкають і працюють зараз поблизу Києва, за свої кошти придбали і подарували слухачам Університету гімнастичну форму «Позитив», за що їм щира і сердечна подяка. Молоді люди не забувають свій рідний край і нагадують про себе землякам добрими справами. А також хочеться висловити подяку мамі – Каніній Любові Анатоліївні, яка виховала таких чудових синів, які тут народились і виросли та не забувають про свою Батьківщину.

Варто згадати, що брати Каніни свого часу допомогли Казанківській ДЮСШ придбати для юних спортсменів кілька десятків баскетбольних і волейбольних м’ячів.