До відома підприємців та осіб зацікавлених у відкритті власної справи, які проживають на території об’єднаної територіальної громади!

Дата: 26.08.2020 16:47

У зв’язку з виконанням «Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019 – 2020 рік» регіональний фонд підтримки підприємництва у Миколаївській області планує повести 5 онлайн-заходів «Ефективний кредит». Онлайн формат цього заходу дозволить підприємцям, фізичним особам, що планують відкривати бізнес, керівникам ОТГ, депутатам, у зручний час приєднатися до дискусії, метою якої є підвищення обізнаності жителів області щодо заходів, які Миколаївська облдержадміністрація реалізує для підтримки підприємництва нашої області щодо банківських кредитних продуктів для бізнесу, тощо.

Співорганізаторами онлайн-заходів виступають: районні державні адміністрації, керівництво об’єднаних територіальних громад, союзи та асоціації підприємців, об’єднання фермерів.

Ці конференції пройдуть у наступні дні:

9 вересня – 11:00 – 14:00

24 вересня – 11:00 – 14:00

7 жовтня – 11:00 – 14:00

22 жовтня – 11:00 – 14:00

4 листопада – 11:00 – 14:00

Усі п’ять заходів будуть проведені з однаковою програмою, але усі спікери будуть різні. Вони розкажуть вам багато цікавої та нової інформації. Кваліфіковані доповідачі поділяться досвідом як взаємодіяти з банками та державою, як працює обласна програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, а також поділяться власним досвідом взаємодії з програмою підтримки МСБ.

Реєструйтесь на захід за посиланням: