І знову перемога! Троїцько-Сафонівці зайняли перше місце на фестивалі в м. Очакові

Дата: 25.08.2020 16:33

19-22 серпня в м. Очакові відбувся перший Відкритий багатожанровий гумористичний фестиваль-конкурс «Шкварочка», метою якого було об’єднати аматорів Миколаївської та сусідніх областей, надати їм можливість незалежно від рівня майстерності проявити свій талант і поділитися культурою, традиціями свого краю.

І знову перемога! Гідно представили нашу Казанківську громаду на цьому конкурсі учасники зразкового театру слова «Ранок» Троїцько-Сафонівського СБК; дипломом за І місце в номінації «Смачна шкварочка» нагороджені Коваленко Олена та Чудновцева Валентина, а також І місце в номінації «Жартівлива шкварочка» дует у складі Вероніки Соболєвої та Надії Власенко.