У соцпрацівників Казанківської громади – почесна «бронза»!

Дата: 25.08.2020 11:32

З 21 по 24 серпня Миколаївська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери спільно з Департаментом соціального захисту Миколаївської облдержадміністрації провели ХIII Спартакіаду працівників соціальної сфери, присвячену Дню Незалежності України.

У змаганнях взяли участь і наші працівники Казанківського територіального центру. Учасників Спартакіади привіталиголова обласної профспілки О. Василюк та директор Департаменту соціального захисту Миколаївської ОДА О. Єльчієва. Програма Спартакіади включала п’ять видів змагань: волейбол, шашки, шахи, дартс і риболовля, в яких взяли участь 8 команд області. Дуже приємно відзначити, що наша волейбольна команда посіла почесне третє місце, а також нагороджена у номінації «Вдалий дебют».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!