День Незалежності України у селі Дмитрівка
До Дня Незалежності України в Дмитрівському сільському будинку культури відбувся святковий концерт. Гарно прикрашена сцена зустрічала своїх глядачів. Дмитрівців від щирого серця вітали веселими піснями, віршами, гуморесками, запальними танцями молоді аматори сцени - Тесленко Іван, Ширяєва Анна, Вознєва Н. Г., Федоренко Катерина, Пересунько Лариса, Комощук Карина та Анжела, Курачова Альона, Чупіра Ілона, Ковалевська Тетяна, Курочка Леся, Вчорашня Вероніка, Конограєві Коля і Віка, Давиденко Лєра, Кісільов Олексій, Носаль Аліна. Організатор святкового концерту і виконуюча гарних пісень Лариса Васькевич зробила все для того, щоб свято пройшло на високому рівні.
Місцеві жителі дякували за гарні, душевні вітання, всі залишились задоволеними та веселими.