З Днем народження, - моя держава!

Дата: 21.08.2020 11:30

Сьогодні, 21 серпня, о 9 годині ранку, відбулися урочисті заходи присвячені Дню Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України.Цього чудового серпневого ранку казанківців вітали керівники району. Звучало багато святкових привітань та щирих побажань, адже ці два державних свята, - це символ свободи, єднання та слави нашої країни. Центр селища гордо прикрашав Державний Прапор України, біля якого вишукувались наші герої земляки – учасники бойових дій в зоні АТО, а також дванадцятиметрове полотнище головного символу нашої держави.

За вірність народу України, військової присяги, патріотизм, відваги, проявленій при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Почесною грамотою Казанківської селищної ради нагороджено: учасника АТО, жителя смт Казанка, Михлика Сергія Олександровича, учасника АТО, жителя с. Троїцько-Сафонове Васютинського Олександра Ілліча, учасника АТО, жителя с. Романівка Шубовича Івана Станіславовича, учасника АТО, жителя смт Казанка Мерзлікіна Максима Олександровича, учасника АТО, жителя с. Дмитрівка Ніжника Олександра Олександровича,

За значний внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Держаного Прапора та Дня Незалежності України Почесною грамотою Казанківської селищної ради нагороджено старшого сержанта служби цивільного захисту – водія 17 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області Казаріна Сергія Валерійовича.

Також було відзначено найкращих випускників громади за високий рейтинг балів при складанні зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році і високі результати у навчанні, а це випускники Казанківського закладу загальної середньої освіти № 1 Макаренко Владислав Олександрович та Владімірова Вікторія Сергіївна, випускники Казанківського закладу загальної середньої освіти № 4 Мілєйко Дар’я Василівна і Пруба Роман Романович, а також випускниці Казанківської гуманітарної гімназії Кудінова Єлизавета Павлівна та Чухан Ольга Анатоліївна.