Завершено перевірку підготовки шкіл та дитсадків

Дата: 20.08.2020 16:25

Під час третього дня роботи комісії селищної ради з залученням профільних фахівців інших відомств перевірили підготовку до нового навчального року шкіл та дитсадків Казанківської громади. Комісія особливу увагу зосередила на готовності навчальних закладів до роботи в умовах Нової української школи, створення нового освітнього простору та безпечних умов перебування дітей у закладах. Усі заклади освіти влітку провели великий об’єм ремонтних робіт і продемонстрували належну готовність до нового 2020-2021 навчального року. Але підготовчі роботи проводяться й надалі. В деяких закладах потрібно ще завершити роботи на прилеглих територіях.