Мед на столі – радість у господі !

Дата: 19.08.2020 10:07

Сьогодні, 19 серпня, - свято українських пасічників. Бджолярство – це надто складна, але дуже цікава, сповнена романтики справа. Ще з давніх-давен це ремесло перетворилось на справжнє мистецтво, адже мед, - це продукт вічності. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. Тільки наші українські пасічники знають усі тонкощі цього трудомісткого, корисного, смачного промислу.

Цього ж дня усі православні відзначають Преображення Господнє. У цей день за традицією в церквах освячують яблука та мед, а пасічники освячують вулики, щоб бджоли добре перезимували.

Тож, шановні наші пасічники, від усіх медоїдів вам велике спасибі! Щедрих вам медозборів, щастя, здоров’я і довголіття!