Щойно відбулась робоча зустріч щодо ремонту нашого відрізка траси Н-11

Дата: 13.08.2020 09:26

Сьогодні, 12 серпня, відбулась робоча зустріч щодо ремонту нашого відрізка державної траси Н-11, в якій взяли участь представники Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, підрядних організацій, проектанти, головний лісничий району, а також керівники місцевої влади. Основна мета зустрічі – координація зусиль різних служб щодо забезпечення в оптимальні терміни якісного ремонту цієї важливої ділянки дороги, остаточні узгодження проектів по виконанню будівельних робіт. Обидві фірми ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Белавтодор-Україна», станом на сьогодні активно включились у виконання першого підготовчого етапу ремонтних робіт. На сьогоднішній день ТОВ «Ростдорстрой» на відстані 1 км 820 м. провів розпушування асфальтно-бетонного покриття, також за допомогою води проводиться обезпилювання проїжджої частини, а це більше комфорту і робітникам, і подорожуючим.

Як зазначив заступник селищного голови Леонід Новицький, місцева влада надає дорожникам необхідну допомогу і підтримку в облаштуванні побуту робітників та оперативному вирішенні інших нагальних питань.