Приєднуємось до проекту «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 10.08.2020 15:28

У приміщенні Казанківської селищної ради відбулась зустріч з представниками правоохоронних органів та місцевої влади по питанню реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади», мета якого - забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території громади, а й жити там, тобто буде така позиція – я тут живу, я тут працюю, мої діти тут ходять в садочок або до школи. Головне завдання поліцейського офіцера – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Як бачите, справ у дільничного багато. Казанківська громада теж має бажання долучитися до цього проекту .

«Зв’язок поліцейського і громади – це дуже важливо. Він має бути направлений на забезпечення якісних умов життя, безпеки, якісного реагування на будь-які ситуації, а також люди повинні відчувати впевненість і безпеку», – зазначив у своїй промові заступник начальника – начальник відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП у Миколаївській області Ігор Гончаренко.

Буде проводитись ретельний відбір, претенденти здаватимуть тести, проходити співбесіди, а також проходитимуть поліграф. Вже з 15 серпня кандидати повинні подавати анкети. Громада в свою чергу повинна забезпечити поліцейського офіцера громади службовим приміщенням, створити всі необхідні умови: придбати комп’ютерну техніку, меблі, сейф, канцелярські товари, паливно-мастильні матеріали. Заробітну плату виплачуватиме держава, а також забезпечить його зброєю, спеціальними засобами, засобами зв’язку та соціальним забезпеченням згідно з діючим законодавством та буде підпорядковуватись безпосередньо начальнику сектору превенції відділу поліції, який обслуговує територіальну громаду. У Казанківській об’єднаній територіальній громаді по кількості населення повинно бути три поліцейських офіцера.

Участь у нараді взяли селищний голова Олексій Асмолов, заступник начальника – начальник відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності ГУНП у Миколаївській області Ігор Гончаренко, начальник сектору превенції Казанківського відділення поліції Новобузького ВП ГУНП у Миколаївській області Володимир Григорчак, заступник начальника Казанківського ВП Новобузького ВП ГУНП у Миколаївськкій області Олег Казарін, інспектор Управління превентивної діяльності Анатолій Бородовий, заступник голови райдержадміністрації Сергій Середа, Володимирівський сільський голова Павло Довгий, депутат селищної ради, голова бюджетної комісії Сергій Дяченко.