«Студенти» Новоданилівки ознайомились із творчістю нашого відомого земляка Павла Глазового

Дата: 07.08.2020 14:47

І знову новини з Новоданилівки. Завідуюча селищним клубом Світлана Копійка для студентів «Університету третього віку» організувала та провела гумористичну годину, тема якої «Я так люблю веселий сміх…», за творами відомого українського сміхотерапевта Павла Глазового. Бібліотекар Наталія Савенко ознайомила присутніх із творчістю митця. Новоданилівці переглянули презентацію про творчий шлях нашого всесвітньо відомого земляка, а потім у виконанні вихованців фолк-театру «Любава» прослухали гуморески «Ілюзія», «Кум на причепі» та багато інших.

А наприкінці заходу місцева жителька, слухачка Університету Надія Павлюк, пригостила усіх аматорів сцени смачним морозивом.