Зірковий успіх «Талісмана». Казанківську громаду тепер знають і в Болгарії

Дата: 05.08.2020 13:19

Ось вже майже два роки у Михайлівці діє колектив бального танцю «Талісман», керівник якого - Сніжана Нагіна. Всього в колективі 21 учасник, і не тільки з Михайлівки, а й з Федорівки, Троянки і Григорівки. За ці два роки юні танцюристи вже зарекомендували себе у світі мистецтва. Брали участь в різних концертних програмах у закладах культури наших громад, а також у обласних фестивалях. І ось, у 2019 році, в мальовничому місті Умані відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс Тріумф-Fest, в якому взяв участь і наш танцювальний колектив «Талісман», де зайняв почесне 2 місце та путівку в Болгарію на міжнародний конкурс. У липні відбулась незабутня подорож до сонячної Болгарії, де юні таланти гідно представили себе на міжнародному рівні і за свої старання і самовіддачу зайняли 1 місце. Неможливо передати тих емоцій, які відчували діти, адреналін зашкалював. Це дійсно визначна подія для нашої громади! Тепер Казанку знають і в Європі. Адже це була незабутня подорож та чудовий відпочинок, юнаки та дівчата знайшли нових друзів, спілкувалися з дітьми з усіх куточків України.

Дякуємо юним призерам та їхньому керівнику Сніжані Нагіній за професіоналізм, компетентність, цілеспрямованість, наполегливу працю, а також терпіння, увагу і турботу про кожну дитину, а батькам за підтримку. Бажаємо натхнення, невичерпних творчих сил, цікавих ідей, яскравих і незабутніх виступів та нових перемог.

Хай щастить! Зіркових успіхів вам, «Талісмане»!