Розпочато ремонтні роботи на харчоблоці «Теремка»

Дата: 03.08.2020 15:46

Для забезпечення належних умов перебування 260 вихованців дошкільного навчального закладу «Теремок», минулого четверга на харчоблоці розпочато ремонтні роботи. Ця частина дитсадка давно не знала змін, або проводились косметичні ремонти. На даний час вже зроблено демонтаж підлоги, розібрали облицювання стін, цегляних перегородок. Також демонтують вентиляційні короби, водопровідні труби, дверні короби та полотна в стінах. Роботи попереду ще багато.

Як зазначив селищний голова Олексій Асмолов, необхідність реалізації цього проекту полягає в тому, що наші діти повинні знаходитись в належних умовах, які повністю відповідають санітарним нормам і не несуть загрози їхньому життю і здоров’ю. Цей об’єкт має найважливіше значення у забезпеченні життєдіяльності дитсадка.

Шановні батьки, громада буде і надалі інформувати вас про стан ремонтних робіт у дошкільному навчальному закладі.