У Дмитро-Білівці урочисто відкрили новий дитячий майданчик

Дата: 03.08.2020 13:04

У останній день другого літнього місяця липня у Дмитро-Білівці відбулась надзвичайно радісна і урочиста подія, адже тут для маленьких сельчан відкрили новий сучасний дитячий майданчик. Щирих слів подяки заслуговує керівник місцевого агропідприємства, директор ТОВ «Плай ЛТД» Ашот Мкртчян, який за власні кошти, а це 50 тисяч гривень, придбав для малечі дитячий майданчик. На облаштування ділянки і проведення необхідних інженерних робіт з місцевого бюджету виділили 45 тисяч гривень. Майданчик монтували і встановлювали працівники комунального підприємства «ДоброБуд» разом з місцевими мешканцями – татусями й дідусями. Це яскравий приклад ефективної співпраці, коли спільними зусиллями місцевого самоврядування, жителів села і небайдужого приватного підприємця-аграрія нашої громади вдалось реалізувати такий важливий і необхідний нашому підростаючому поколінню соціальний проект.

На урочистостях з словами привітання і подяки від імені селищного голови Олексія Асмолова виступила секретар селищної ради Людмила Міненко, директор ТОВ «Плай ЛТД» Ашот Мкртчян, а також в.о. старости Ірина Ушканенко, депутат селищної ради по цьому округу Олег Косталан. Від селищного голови діти одержали подарунок – чотири дитячих самокати для дітей різного віку. Юні і дорослі жителі Дмитро-Білівки висловлювали слова щирої подяки за підтримку їхнього села, увагу до потреб невеликих сільських населених пунктів нашої об’єднаної територіальної громади.