Палюче сонце виснажило казанківців

Дата: 30.07.2020 09:24

30 липня. Спека неймовірна. Температура повітря – за 40 градусів. Палюче сонце виснажило казанківців. Вулиці малолюдні. В магазинах без черг, навіть на ринку людей практично немає. Лікарі радять якнайменше перебувати на вулиці під час спеки, особливо в період з 11 до 16 години, шукайте прохолоду й тінь, щоб ваше тіло мало можливість відновитися. Також потрібно дотримуватися питного режиму та дієти з низьким вмістом солі, водночас забути про вживання кави та алкоголю. Крім того, уникайте дуже холодних напоїв, тому що вони можуть викликати судоми шлунка.

Шановні жителі нашої громади! Бережіть себе і своїх рідних. Частіше телефонуйте їм, питайте, як вони переносять літню спеку. Якщо ваш літній родич довго не відповідає на дзвінки, піднімайте тривогу. Іноді тепловий удар розвивається дуже швидко, і людина просто не встигає покликати на допомогу. Своєчасне втручання лікарів допоможе запобігти важким наслідкам.