Забота о людях отдаленных населенных пунктов

Дата: 28.07.2020 15:50

За 35 кілометрів від смт Казанка, на лівому березі річки Висунь, розташоване село Лагодівка. На території громади функціонують пункт здоров‘я, сільський клуб, бібліотека-філія, поштове відділення, три магазини. Зараз окрасою населеного пункту є адмінбудівля колишньої сільської ради. Ремонтні роботи закінчено. Тепер буде зручно і комфортно не тільки працівникам, а й відвідувачам. Просторі світлі кімнати, прилегла територія теж гарно обладнана: зручний пандус для людей з особливими потребами, красивий ганок, впорядковані квітники, на вході до будівлі для мешканців села оформлений куточок наочності, як поводити себе в умовах адаптованого карантину. Також побували біля нещодавно збудованої автобусної зупинки, та вирішили для більшої зручності пасажирів встановити лавочки.