26 липня - День працівників торгівлі!

Дата: 24.07.2020 09:28

Для забезпечення громадянам надання усіх необхідних послуг спроможна територіальна громада повинна мати необхідну інфраструктуру: школи, садочки, лікарні, відповідні служби, і, звісно, - торгівля. Адже саме торгівля має велике значення в економічному житті як держави, так і в нашій об’єднаній громаді. Це найперспективніша, рентабельна та інвестиційно- приваблива галузь бізнесу. Завдяки вам, працівникам торгівлі, життя мешканців нашої громади стає комфортнішим, оскільки саме ви задовольняєте потреби населення в якісних продовольчих та промислових товарах. А ще, це важка щоденна праці. Треба вистояти на ногах цілий день, бути завжди усміхненим і привітним, бо головним інструментом успішного продавця – є щира усмішка. Можна сміливо сказати – продавець це ще й психолог. Клієнти усі різні - з різними статками, характерами, вподобаннями, веселі, сумні, незадоволені, тому головне розуміти людей, мати до них підхід, і зробити так, щоб покупці знову повернулися до магазину.

Шановні наші торгові працівники! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі. Бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту в родинах та вдячності від покупців. А також дякуємо вам за те, що щоденно обслуговуєте мешканців нашої громади, вносите вагомий вклад у зростання економічного потенціалу нашого Казанківського краю.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов