Класи НУШ отримали набори LEGO Play Box

Дата: 23.07.2020 15:32

Як повідомив начальник відділу освіти Олександр Лука, вже другий рік поспіль The LEGO Foundation надає безкоштовну допомогу Україні у вигляді наборів LEGO Play Box.

Вчора, 22 липня, Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації передав відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради ігрові набори LEGO Play Box для подальшого розподілу серед класів НУШ. Методика LEGO Foundation дає змогу дітям краще пізнавати, вивчати й розуміти світ. Пересвідчитися в цьому мала змогу методична служба відділу освіти, відвідуючи уроки в ході освітнього процесу.

Завдяки методиці LEGO учні стають більш вмотивованими до навчання, з упевненістю намагаються вирішити складні завдання, експериментують, досліджують, ставлять запитання, творчо мислять, створюють щось нове, а найголовніше – не бояться помилитись, оскільки у процесі гри можна спробувати знову й знову та досягти найкращого результату.