Без води – ні туди, ні сюди!..

Дата: 21.07.2020 15:27

В зв’язку з тим, що з водонапірної свердловини, яка знаходиться на території колишнього колгоспу «Заповіт Ілліча», ще за радянських часів було прокладено труби невеликого діаметру і які вже вийшли з ладу та не задовольняють потреби споживання води для мешканців нашої громади. За ініціативи селищної ради та ФОП «Кічула» було прийнято рішення замінити старі труби на більший діаметр. Казанківська селищна рада придбала 350 метрів поліетиленових труб діаметром 90 мм і на даний час ведуться роботи по їх заміні. Як говорить О. Кічула, сьогодні планують завершити роботи по монтажу та розпочати гідравлічні випробування.

На скважині також встановлено частотний перетворювач для насоса, що дасть можливість збільшити подачу об'эму води до 12 кубометрів за годину.