Покрокова інструкція: Як аграрію зареєструватися в Державному аграрному реєстрі?

Дата: 14.07.2020 14:31

Державний аграрний реєстр - безкоштовний електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою і сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною і простежуваною. Це новий онлайн-сервіс для аграріїв.

Для реєстрації в новому онлайн сервісі - державному аграрному реєстрі,  необхідно мати телефон чи комп'ютер, емейл та електронний ключ.

Крок перший. Зайдіть на сайт ar.gov.ua та натисніть на кнопку "реєстрація с/г виробника".

Крок другий. Скористайтеся своїм електронним підписом:

• Виберіть центр сертифікації
  • Виберіть файл ключа
  • Введіть пароль ключа

Крок третій. Введіть свою електронну пошту.

Крок четвертий. Введіть отриманий код підтвердження (з емейлу та смс). Погодьтеся з угодою про конфіденційність і натисніть «ок». ВАШ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС СТВОРЕНО!

Крок п’ятий. Натисніть кнопку "вхід в кабінет с/г виробника" наголовній сторінці ar.gov.ua. Зайдіть до кабінету для редагування вашого профілю:

1. Скористайтеся своїм електронним ключем: виберіть центр сертифікації файл ключа
  2. Введіть пароль ключа
  3. Введіть дані оператора (якщо реєстрація відбувається з його допомогою)
  4. Перевірте ЄДРПОУ/ІПН (за відсутності ІПН введіть номер свого паспорта)
  5. Отримання даних з Реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців
  6. Оберіть вашу стать та основні напрямки діяльності
  7. Заповніть анкету
  8. Введіть контактну інформацію
  9. Отримайте інформацію про вашу землю з реєстрів та додайте інші ділянки, якщо потрібно
  10. Завантажте документи, якщо потрібно
  11. Введіть інформацію про культури, які ви вирощуєте
  12. Отримайте інформацію про свою зареєстровану худобу
  13. Переконайтесь, що введена вами інформація є коректною та завершіть реєстрацію
  14. Отримайте підтвердження реєстрації на електронну пошту

Покрокова відео-інструкція реєстрації знаходиться за цим посиланням: https://ar.gov.ua/#home/help

За допомогою Аграрного реєстру заплановано надавати державні послуги, спростити доступ до банківського фінансування і програм кредитних гарантій, а також ввести програми таргетованоїдержавної підтримки і оцінювати їх ефективність.

Отримати консультацію з правових питань можна у Миколаївському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює за адресою: 54056, м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61, тел. (0512) 44-54-60, 44-54-61

Перейти на офіційну сторінку на Facebook можна за посиланням: https://www.facebook.com/1mykolaiv.centr.BVPD/

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Ще більше консультацій на інформаційному ресурсі WikiLegalAid, який можна знайти за посиланням wiki.legalaid.gov.ua.

Місце розташування та контакти відділів бюро правової допомоги.