Українська казка – народне джерело знань

Дата: 14.07.2020 11:41

Казки люблять всі, не тільки діти, а й дорослі. Казками передаються духовні знання, моральні цінності, любов до рідного краю. Цей фольклорний розповідний твір користується великим попитом серед населення нашої громади. Діти люблять читати казки про тварин, про богатирські подвиги героїв, неправдоподібні фантастичні історії.

Днями благодійний фонд, що займається популяризацією читання та оновленням фондів сільських бібліотек - Фундація Дарини Жолдак, подарувала публічній бібліотеці Казанківської селищної ради яскраві та цікаві книжки – казки з ілюстраціями українських художників. Тож запрошуємо батьків та дітей до бібліотеки - книги вже чекають на вас!