Майте совість, «сміттярі»!..

Дата: 09.07.2020 16:13

Ще зранку в новинах Фейсбук нашої громади був матеріал про порушення правил благоустрою, а після обіду інспектор з благоустрою Сергій Деревінський повідомив про неприємну знахідку. А саме невідомі висипали цілу гору сміття, а це всякий непотріб, будматеріали неподалік нового кладовища і автодороги, що веде з Казанки на Миколо-Гулак. Ось так серед білого дня, нахабно, хтось скоїв екологічне лихо. Дійсно, змінити людську сутність важко. Виходить головний девіз деяких «свідомих» громадян: «Вивезти сміття подалі з двору». А для кого селищна рада організовує безкоштовний вивіз сміття?! Люди, схаменіться! Якщо кожен мешканець селища буде викидати своє сміття де йому заманеться, то так ми санітарний порядок ніколи не наведемо.