Шановні громадяни, давайте не будемо порушувати правила благоустрою!

Дата: 09.07.2020 11:17

Згідно статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів України» та Правил благоустрою територій населених пунктів Казанківської селищної ради, громадяни повинні утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, що перебувають у їх власності або користуванні, дотримуватись правил благоустрою території нашого населеного пункту. Але деякі громадяни нехтують цими правилами.

Сьогодні, 9 липня, на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Казанківської селищної ради працівники розглянули протокол про адміністративне правопорушення (ст. 152 КУпАП).

За результатами розгляду справи було прийнято відповідну постанову та притягнуто особу до відповідальності у вигляді штрафу.