Миколаївку накрив буревій із градом

Дата: 08.07.2020 14:35

Вчора, 7 липня, ще зранку нічого не віщувало негоди, чисте небо, ні хмаринки, палило сонце, а вже увечері, десь приблизно о 18.30, Миколаївку накрила страшенна негода. Несподіваний сильний буревій, який тривав хвилин 20, мов шалений загарбник пройшовся селом та наробив багато лиха. Вітер як сірники ламав дерева, у деяких оселях позривав шифер на дахах, повалив та порозкидав сінники, на току розкрило дах, де зберігається зерно. Але на цьому лихо не закінчилось. Потім град із проливним дощем довершив свою «чорну» справу – повибивав посіви соняшнику на окремих місцевих полях. Після такої негоди люди ще довго будуть оговтуватися. Але селищна рада завжди допомагає людям, які потрапили в біду. Як повідомила в.о. старости Світлана Беспалько внаслідок стихійного лиха постраждало дві родини: пенсіонери та багатодітна сім’я, де виховується п’ятеро дітей. Зараз люди оформлюють відповідні документи для отримання одноразової матеріальної допомоги. Відповідно до Положення про надання адресної матеріальної допомоги окремій категорії громадян Казанківської селищної ради, така фінансова допомога становить не більше 3000 гривень.