Будні в.о. старости селища Новоданилівка

Дата: 07.07.2020 14:37

Виконуючий обов’язки старости захищає і представляє інтереси мешканців селища, на нього покладено доволі великий обсяг функцій, а саме представляє інтереси жителів у виконавчому органі селищної ради, сприяє мешканцям у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування та інші. Тож люди часто звертаються за допомогою.

Як розповіла в.о. старости с. Новоданилівка Валентина Нестеренко останнім часом місцеві мешканці часто звертаються щодо дрібних крадіжок городини на присадибних ділянках, допомагає оформляти документи щодо надання матеріальної допомоги. Також доводиться вирішувати нагальні потреби багатоквартирних будинків ОСББ «Надія». Так, днями жителі чотирьох поверхового будинку звернулись із проханням спиляти гілку, яка становила загрозу для покрівлі. Отже проблеми поступово вирішуються по мірі їх надходжень.