Шановні працівники поліції Казанківщини та ветерани правоохоронних органів!

Дата: 03.07.2020 23:40

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем Національної поліції України! На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю. Враховуючи всі труднощі та ризики професії ми розуміємо наскільки ваша праця нелегка, важлива і потрібна. Адже однією з базових потреб громадян – це потреба у нашій безпеці, тож співпраця поліції і Казанківської селищної ради – найкращий спосіб її забезпечити. Такий розвиток співробітництва – це безпечна громада. Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою кожного громадянина.

Бажаю всім правоохоронцям міцного здоров‘я, благополуччя, родинного затишку і тепла, виваженості, мужності, успіхів у службі, а також у всіх задумах і починаннях! Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов‘язку перед державою.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов