Давайте слідкувати за своїм здоров’ям!

Дата: 01.07.2020 10:04

Щовівторка на центральному стадіоні, а по п’ятницях у парку відпочинку «Левада» для слухачів « Університет третього віку» працівники територіального центру проводять лікувальну гімнастику. Що може бути краще – сонце, свіже повітря. Заняття проводяться у супроводі чарівної музики: чути мелодійний спів птахів, легкий шум моря. Спорт для літніх людей має дивовижні властивості – зміцнює здоров’я, характер, розвиває спритність, координацію, витривалість. Пенсіонери з великим задоволенням виконують вправи з йоги, танцювальної аеробіки. Як говорять жіночки: «Після таких занять, заряджаємося гарним настроєм на цілий день. Спорт це життя, а головне – здоров’я!».

Ось так на позитиві «студенти» університету крокують в ногу з часом, а саме головне, вони просто обожнюють спорт.

«Дуже приємно бачити усміхнені, веселі обличчя жінок, які так старанно виконують усі настанови та рекомендації. Це дуже добре, коли люди слідкують за своїм здоров’ям, хочуть бути у гарній фізичній формі», - говорить тренер Вікторія Перевозчикова. Також вона запрошує усіх бажаючих від 55 років на факультет «Лікувальна гімнастика».

Відео 1

Відео 2