Робимо все для безпеки і комфорту мешканців віддалених сіл громади

Дата: 30.06.2020 15:44

Шановні читачі, як ми вже раніше вам повідомляли, в Лагодівці проводяться ремонтні роботи в адміністративному приміщенні колишньої сільської ради, яке давно не бачило змін на краще. Можна сказати, що будівля знаходилась в аварійному стані. Але пройшло не так багато часу і впізнати зараз цю будівлю неможливо. Яскраво блищать оцинковані фронтони на даху, зручний пандус для людей з особливими потребами, гарний ганок, оформлений в патріотичному стилі. В кабінетах красиво і затишно: стіни поклеїли шпалерами, відремонтували стелю, постелили лінолеум, встановили нове електричне освітлення. Роботи йдуть до завершення, залишилось провести ремонтні роботи у декількох кімнатах.

Важливі питання благоустрою знаходяться на постійному контролі селищного голови Олексія Асмолова, роботи по облаштуванню сільських населених пунктів нашої об’єднаної територіальної громади продовжуватимуться і надалі.